Tvorivý potenciál

Vitaj v Ponku. Ponk je tvoj priestor, kde môžeš pracovať, vzdelávať sa, stretávať sa s ambicióznymi ľuďmi a piť kávu zadarmo. Ponk ti umožňuje nadviazať nové kontakty a vykonávať prácu v komunite podobne zmýšľajúcich ľudí ochotných podeliť sa o informácie, skúsenosti a rady.

Sila komunity

Veríme v silu komunity. V Ponku nájdeš ľudí s veľkým tvorivým potenciálom z rôznych oblastí ako umelcov, programátorov, konzultantov, dizajnérov, marketérov, copywriterov a ďalších. Prirodzeným networkingom sa môžeš jednoducho dostať k dôležitým informáciám a kontaktom, ktoré ti pomôžu napredovať v tvojej práci.

Vzdelávanie

Informácie majú cenu zlata. Zvlášť, keď sú podané ľuďmi, ktorí sú úspešní v oblasti, v ktorej pracujú. Majitelia firiem, skúsení manažéri, odborníci zo sveta reklamy či designu, tvorcovia technologických noviniek. Na prednáškach v Ponku stretneš ľudí, ktorí ti porozprávajú o svojich začiatkoch a aktuálnych projektoch.

Dobrá lokalita

Ponk je na hrade. Naše priestory sa nachádzajú na Pribinovom námestí, ktoré je súčasťou historického podhradia Nitrianskeho hradu. Toto pokojné a inšpirujúce prostredie ponúka ideálne podmienky na rozvoj tvojich nápadov mimo ruchu mesta, no zároveň v tesnej blízkosti všetkej potrebnej občianskej vybavenosti.

Social business

Primárnym cieľom spoločensky prospešného podnikania nie je maximalizácia zisku, ale riešenie problému v spoločenskej alebo environmentálnej oblasti. Podnikanie teda nie je cieľom, ale prostriedkom. Zisk je z väčšej časti reinvestovaný do podniku. Sem patrí Ponk.

Raketový štart

Ak si na začiatku podnikania, musíš sa vysporiadať s mnohými prekážkami. Ponk je nastavený tak, aby si sa mohol naplno venovať svojej práci. Môžeš mať u nás sídlo frimy, používať tlačiareň, stretávať sa s klientmi, dáme ti doménu, rýchly internet či kávu zadarmo.

stol